1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Pyetje Kerkoj ndihme rreth imonetizeit.com

Tema tek 'Pyetje dhe Përgjigje' e hapur nga Old wolf, 7 Gusht 2020.

 1. Old wolf

  Old wolf Anëtar

  Postimet:
  4
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  26
  Cuna kush ka punuar ose kush ka njohuri rreth imonetizeIt.com te me ndihmoje pak te krijoj nje llogari ...
  Do ja dija per nder kushdo qe do mundet te me ndihmoje
   
 2. Xhimi Prishtine

  Xhimi Prishtine Anëtar Fillestar

  Postimet:
  95
  Pëlqimet:
  29
  Pikë nga trofetë:
  28
  Duhet tkesh punuar me pare ne ate fushe qe te pranohesh ndryshe snuk.
   

Shpërndaje faqen

Loading...