1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

kerkoj ndihme,problem me kete --->wana decrypt0r 2.0

Tema tek 'Siguria në përgjithësi' e hapur nga denet, 7 Korrik 2020.

 1. denet

  denet Anëtar

  Postimet:
  3
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  1
  wana decrypt0r 2.0 ka sulmuar pc tim, kame materiale te punes dhe jane koduar me prapashtesen *.WNCRY.
  si ti kthej ose decrypt materialet.
   
 2. Alkeo

  Alkeo Anëtar i Njohur

  Postimet:
  654
  Pëlqimet:
  231
  Pikë nga trofetë:
  73
  Mesa di nuk mund ti kthesh dot
   
 3. pumma

  pumma Anëtar i Njohur

  Postimet:
  581
  Pëlqimet:
  44
  Pikë nga trofetë:
  58
  Shpresoj te te ndihmoje!
   

Shpërndaje faqen

Loading...