1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Kerkoj ndihme per webiste

Tema tek 'Ueb Hosting dhe Domaine' e hapur nga erionrrustemi, 1 Maj 2020.

 1. erionrrustemi

  erionrrustemi Anëtar

  Postimet:
  1
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  1
  Pershendetje t gjitheve e kom planifiku me e qel ni website shqip qe njerzt me mujt me downloadu programe t ndryshme aty , por nuk po di me qka muj me i bo upload programet n website.
  Nese dikush munet mem ndhmu Faleminderit.
   
 2. Th3.psyCh0

  Th3.psyCh0 Anëtar

  Postimet:
  11
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  1
  https://dle-news.com/ , perdore kete cms eh programe mujsh me uploadu ne Yandex . Google drive , mega.nz , edhe tjera .
   

Shpërndaje faqen

Loading...