1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

kerkoj ndihme per ne FB

Tema tek 'Pyetje dhe Përgjigje' e hapur nga xXx, 4 Shtator 2010.

Statusi i temës:
Temë e mbyllur. Nuk mund të postoni.
 1. xXx

  xXx Anëtar

  Postimet:
  20
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  0
  kush mundet mem tregu pse ne fb kur du te bej sugest friends ne fanpage nuk po mi selekton hiq as 1nje friends me ket --> javascript:fs.select_all() me sa mora vesh un ja kan fut baned stafi i FB-s qe mos me mujt me ba ksi ndryshyme tjera ashtu nese din najkush qka osht problemi net tregon ok flm per mir kuptim
   
 2. Juerald

  Juerald Anëtar i Njohur

  Postimet:
  934
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  0
  Pergjigjen e ke ketu !


  Shpresoj te te ndihmoj

  <a class="postlink-local" href="https://forum.itshqip.com/viewtopic.php?f=66&t=4558" onclick="window.open(this.href);return false;">viewtopic.php?f=66&t=4558</a>
   
 3. xXx

  xXx Anëtar

  Postimet:
  20
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  0
  flm shum per ndihmen vlla tuto me vler
   
Statusi i temës:
Temë e mbyllur. Nuk mund të postoni.

Shpërndaje faqen

Loading...