1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Kerkoj ndihme nga ju

Tema tek 'Ueb Hosting dhe Domaine' e hapur nga dritan05, 26 Mars 2020.

 1. dritan05

  dritan05 Anëtar

  Postimet:
  2
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  1
  Jam nje fillestar dhe kam krijuar nje website https://dexterhost.ga/ dua te di cfar gabimesh kam ber ose cfar me duhet te bej
  ju lutem jo kritika se fillestar jam
  flm
   
 2. shqipbook

  shqipbook Anëtar i Njohur

  Postimet:
  507
  Pëlqimet:
  75
  Pikë nga trofetë:
  58
  Dizajni eshte i gatshem?
  Nese eshte i gatshem ateher vetem logon eke bere ti
  Te sygjeroj ta nderosh logon,
  Edhe kontenti me emrin e websites nuk pershtatet
  Sygjerime tmia
   
  dritan05 pëlqen postimin.
 3. dritan05

  dritan05 Anëtar

  Postimet:
  2
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  1
  flm per pergjigjen por dua info pak ma shum edhe disa ide
   
 4. Poshnjari

  Poshnjari Anëtar Legjendë Staff Member IT Staff

  Postimet:
  1,947
  Pëlqimet:
  600
  Pikë nga trofetë:
  293
  Nuk qenke dhe aq fillestar sa thua. Ke vendosur edhe ads qe hapen sapo klikon diku, dicka qe eshte shume acaruese dhe e bezdisshme per vizitorin.
  E dyta cfare mendimi do kur nuk dashke kritika?
  Dhe e treta, cdo gje e ke marre nga te tjeret cfare mendimi kerkon?
   
  Jãşhť'Sşeriĕ pëlqen postimin.
 5. F.Ndrecaj

  F.Ndrecaj Anëtar Aktiv

  Postimet:
  242
  Pëlqimet:
  110
  Pikë nga trofetë:
  68
  Mos e mer si ofendim apo diqka per te keq , por mesa e verjta un , ti ketu ke ardhur vetem per te marr klikime ne ads. Megjithat se pari ndrysho logon dhe dimezionet e logos. Pastaj vendos nje title jo vetem - si eshte tani.
   
  Poshnjari pëlqen postimin.
 6. profesori

  profesori Anëtar Aktiv

  Postimet:
  209
  Pëlqimet:
  21
  Pikë nga trofetë:
  18
  Mos luj shoqe , emri host e qet lajme , kerkah hic , mos harxho kohe
   
  Poshnjari pëlqen postimin.

Shpërndaje faqen

Loading...