1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Kerkoj ndihme lidhje me driverat !!

Tema tek 'Drivera' e hapur nga thuglife1, 12 Prill 2010.

Statusi i temës:
Temë e mbyllur. Nuk mund të postoni.
 1. thuglife1

  thuglife1 Anëtar

  Postimet:
  15
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  6
  Pershendetje te gjitheve, kam nje problem nuk mund ti gjej, driverat e cartes se internetit:D

  emri i drivareve eshte ky :D magjack 0862-1J1T-43

  Ju lutem me duhet nihma juaj sa me shpejte :D
   
 2. valdetshala

  valdetshala Anëtar i Njohur

  Postimet:
  583
  Pëlqimet:
  1
  Pikë nga trofetë:
  38
 3. thuglife1

  thuglife1 Anëtar

  Postimet:
  15
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  6
  Emri i plot eshte ky beL Lan Card Driver 0862-1J1T-43

  pLZ t'mujshit mem nihmu.
   
 4. street

  street Anëtar

  Postimet:
  47
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  6
  o man mere Driver Genius Professional edhe ti gjon kejta.
   
 5. aRy.

  aRy. Anëtar i Njohur

  Postimet:
  547
  Pëlqimet:
  15
  Pikë nga trofetë:
  38
  a e ki te integrume a e ki PCI ?
   
 6. thuglife1

  thuglife1 Anëtar

  Postimet:
  15
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  6
  Me ket program duhet me pas rrjet ne kompjuter, un bash problemin e kom tek rrjeti, se nuk me paraqitet hiq tek Network Connections, nuk paraqitet Local Area Connection, (LAN) ktu eshte problemi, emrin e kartes se internetit e kam treguar me lart, me duhen driverat :D por une nuk munda t'i gjej ne internet, ndoshta dikush nga ju mundet, faleminderit gjitheve.
   
 7. thuglife1

  thuglife1 Anëtar

  Postimet:
  15
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  6
  Tema mund te mbyllet problemi eshte zgjidhur
   
Statusi i temës:
Temë e mbyllur. Nuk mund të postoni.

Shpërndaje faqen

Loading...