1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Problem i Zgjidhur Kerkoj Ndihm Per Invoice Paypal.

Tema tek 'Pyetje dhe Përgjigje' e hapur nga D3LL4, 5 Tetor 2019.

 1. D3LL4

  D3LL4 Anëtar Aktiv

  Postimet:
  250
  Pëlqimet:
  62
  Pikë nga trofetë:
  38
  Pershendetje
  Besoj Qe Edhe Ju E Keni Provuar Pershembull Nga UebSajtet Per Shitje Si Fiverr e Keto Qe Jan Per Qdo Shitje E Ngarkojn Blersin Kurse Shitesin Me 20% Te Vleres.Por Porosia e par duhet patjeter me u pagu 20% deri sa te fitohet klienti , kurse nese don renewal per muajt tjeter apo siq eshte marrveshja me ja lan ni email kontaktus ku munesh me kontaktu me to pershembull meta bo pagesen direkt ne paypal dmth as nuk pagun shitesi perqindje as bleresi perqindje shtes nga produkti.

  Desha Me Dit A Mund Pershembull Me Ja Dergu Invoicen Por Mos Me u Shfaq Emaili Pershembull Si llogarit e binzesit ne paypal ne vend se te shfaqet emaili shfaqet vetem emri i ati biznesi.
   
 2. Best Answer:
  Post #2 by D3LL4, 5 Tetor 2019
 3. D3LL4

  D3LL4 Anëtar Aktiv

  Postimet:
  250
  Pëlqimet:
  62
  Pikë nga trofetë:
  38
  Best Answer
  Tema Mund Te Mbyllet Problemi u zgjidh , "paypali e mundson vet kto tash not show"
   

Shpërndaje faqen

Loading...