1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Kerkoj ndihmë

Tema tek 'Problemet e zgjidhura' e hapur nga riadkozhani, 11 Qershor 2016.

Statusi i temës:
Temë e mbyllur. Nuk mund të postoni.
 1. riadkozhani

  riadkozhani Anëtar

  Postimet:
  17
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  1
  kerkoj ndihm te bisedoj me dikan qe din mem lidh me adsense ju lutem qe te me kontaktoni ne fb ose naj nr viber vllazni

  Fb.com/riadofficial
   
 2. sg1

  sg1 Haveibeenpwned ?! Staff Member IT Staff

  Postimet:
  4,636
  Pëlqimet:
  953
  Pikë nga trofetë:
  343
  Tema mbyllet, pasi qe eshte hapur tema e re e njejta nga i njejtin antar.
   
Statusi i temës:
Temë e mbyllur. Nuk mund të postoni.

Shpërndaje faqen

Loading...