1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Pyetje Kerkoj ndihmë nga antaret e forumit

Tema tek 'Pyetje dhe Përgjigje' e hapur nga jetliri1112, 3 Nëntor 2018.

Statusi i temës:
Temë e mbyllur. Nuk mund të postoni.
 1. jetliri1112

  jetliri1112 Anëtar Fillestar

  Postimet:
  92
  Pëlqimet:
  9
  Pikë nga trofetë:
  18
  Pershendetje për çdo antarë të grupit më të madhe në shqiptari.Kam një kerkesë nga ju.Dihet se grupi të vetmin qëllim ka ofrimin e ndihmes ndaj njeri-tjetrit,prandaj po kerkoj kete nga ju.

  Jam në fillesat e krijimit të një instagram accounti dhe së paku një follow nga secili antar do të ishte ndihmes,mirpo në qoftse ndonjeantar me vetedeshire ma shperndah faqen ne ndonja faqe te tyre do ishte ndihmes shume e madhe.

  Prandaj antar te nderuar linkun e instagramit e keni me pohst,ju lutem se paku nga njefollow.

  instagram.com/_muzika_shqiptare
   
 2. M.L

  M.L Anëtar i Njohur

  Postimet:
  726
  Pëlqimet:
  102
  Pikë nga trofetë:
  73
  6. Ndalohet Double Post nese ju jeni postuesi i fundit ne ndonjë temë dhe dëshironi të postoni përsëri në të njejtën temë, atëher editoni postin tuaj në mënyr që t’iu shmangeni double post ( postimeve te dyfishta )
   
 3. Klaudioo

  Klaudioo Anëtar Fillestar

  Postimet:
  77
  Pëlqimet:
  26
  Pikë nga trofetë:
  18
  Nuk te ndihmon njeri pa patur interes vlla harroje
   
 4. Mr.Gh0$T

  Mr.Gh0$T Anëtar Aktiv

  Postimet:
  240
  Pëlqimet:
  26
  Pikë nga trofetë:
  38
  Pershendetje i nderuar,
  Nk kam ndonje faqe ne insta kushedi por mund t'ju them ket : hapni nje channel ne yt dhe postoni muzika shqiptare por boje me hashtag dhe keshtu do marresh ne instagram followers / like ... gjithashtu kshu beni dhe neper poste ne instagramin tuaj beni shum hashtag dhe do merni views / like / follow
  Kalofshit mir.
   
 5. Jãşhť'Sşeriĕ

  Jãşhť'Sşeriĕ Anëtar Legjendë

  Postimet:
  1,512
  Pëlqimet:
  413
  Pikë nga trofetë:
  178
  posto 1 foto n`insta ve tage
  Code:
  #follow #f4f #followme #TFLers #followforfollow #follow4follow #teamfollowback #followher #followbackteam #followhim #followall #followalways #followback #pleasefollow #follows #follower #following
  
  dicka kshu, mbasi e poston leje nja 30 minuta kush tbon follow ktheja, pastaj fshie at foto, postoje prap me kto tage leje nja 30 min kush tbon ktheja fshie foton e perserite apet sa tkesh koh dhe nerva.

  Kjo menyr so problem me perdor kur poston foto se fundja thjesht foto jan kush don i jep lajk kush zdon zdon ska lidhje i huj a shqiptar. Ndersa per ket account qe ki muzik shqiptare problem osht se me ket menyr mundesh me mar ma teper followers t`huj dhe si kuptojn fjalet.

  ket metod e kam pas testu para nja 2 vitesh a ma teper, zdi a funksionon tash.
  Naj ven me ta bo share skam kshuqe t`trregova ket ndoshta t`ndihmon.
   
  Mr.Gh0$T pëlqen postimin.
 6. jetliri1112

  jetliri1112 Anëtar Fillestar

  Postimet:
  92
  Pëlqimet:
  9
  Pikë nga trofetë:
  18
  Faleminderit per pergjigje vlla!
   
 7. jetliri1112

  jetliri1112 Anëtar Fillestar

  Postimet:
  92
  Pëlqimet:
  9
  Pikë nga trofetë:
  18
  Faleminderit per pergjigje vlla!
   
 8. Blerim R.

  Blerim R. Anëtar Legjendë Staff Member IT Staff

  Postimet:
  7,235
  Pëlqimet:
  1,237
  Pikë nga trofetë:
  358
  Tema mbyllet, te lutem qe te mos postosh keso kerkesa prap, nese cdo njeri do te kerkonte kete gje sikurse ti atehere vetem paramendoje se cfare do te behej me temat e forumit.
   
Statusi i temës:
Temë e mbyllur. Nuk mund të postoni.

Shpërndaje faqen

Loading...