1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Pyetje Kerkoj ndihem tuaj !

Tema tek 'Pyetje dhe Përgjigje' e hapur nga Keji, 19 Nëntor 2020.

 1. Keji

  Keji Anëtar

  Postimet:
  1
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  1
  Pershendetje kam nevoje per ndihmen tuaj , Une kisha nje faqe ne instagram tek e cila shisja canta faqen e kam hapur me 5 tetor deri tani gjithcka shkonte shume mire dhe me punen aq sa kisha arritur isha e kenaqur sot kur ngrihem shoh qe faqja ime ishte mbyllur ju lutem me duhet ndihma juaj qe ta rihap si duhet te veproj ? Faleminderit paraprakisht
   
 2. M.L

  M.L Anëtar i Njohur

  Postimet:
  813
  Pëlqimet:
  117
  Pikë nga trofetë:
  73
  Me kontakto ne mesazh
   
 3. Alkeo

  Alkeo Anëtar i Njohur

  Postimet:
  722
  Pëlqimet:
  262
  Pikë nga trofetë:
  93
  Dergo ndonje screenshot qe ta shohim
   

Shpërndaje faqen

Loading...