1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Pyetje Kerkoj ndihem rreth nje navigacioni

Tema tek 'Pyetje dhe Përgjigje' e hapur nga sweetgoni, 8 Shtator 2020.

 1. sweetgoni

  sweetgoni Anëtar Aktiv

  Postimet:
  141
  Pëlqimet:
  5
  Pikë nga trofetë:
  18
  kerkoj ndihem nga ndonje antare qe i ka ra me perdor navigacion apk te me tregoj se cili eshte me i mire dhe punon pa internet vetem me gps ju lutem vetem emerin ma tregoni
   
 2. Poshnjari

  Poshnjari Anëtar Legjendë Staff Member IT Staff

  Postimet:
  2,328
  Pëlqimet:
  785
  Pikë nga trofetë:
  343
  Google map, nga me te mirët
   
 3. Avioni

  Avioni Anëtar Aktiv

  Postimet:
  125
  Pëlqimet:
  38
  Pikë nga trofetë:
  28
  Nese s ka internet dhe ti ngaterron rrugen ather google map nuk te gjen nje rruge tjeter por te ben lemsh.
  Ky e ka fjalen per 1 app qe funksionon si navigator
   
 4. Poshnjari

  Poshnjari Anëtar Legjendë Staff Member IT Staff

  Postimet:
  2,328
  Pëlqimet:
  785
  Pikë nga trofetë:
  343
  Atehere sygic, por nuk e ka kosoven.
   
 5. sweetgoni

  sweetgoni Anëtar Aktiv

  Postimet:
  141
  Pëlqimet:
  5
  Pikë nga trofetë:
  18
  Vellaqko maps e kam por spom kryn pune se ne vende si Male te zi mecedoni spo kam internet spo ban pom duhet nje qe ban pa internet vetem me gps ,nje u kan i mire para 5 vite navigon europa sot e instalove
  MapFactor GPS Navigation
   
 6. Poshnjari

  Poshnjari Anëtar Legjendë Staff Member IT Staff

  Postimet:
  2,328
  Pëlqimet:
  785
  Pikë nga trofetë:
  343
  Harta qe ke mund te instalohet vetem per ate model gps qe e ke shkarkuar dhe nuk mund te instalohet ne aparat tjeter. (te pakten keshtu e di)
   
 7. sweetgoni

  sweetgoni Anëtar Aktiv

  Postimet:
  141
  Pëlqimet:
  5
  Pikë nga trofetë:
  18
  Po ashtu eshte,per ata une pyete thash mos ka ndokush njohuri me shum dhe te me tregoj se cili apk eshte me i mire dhe funksionon me gps dhe nuk te nxjerr probleme gjate rruges por siq po duket nuk paskan njohuri askush per navigoo
   
 8. Poshnjari

  Poshnjari Anëtar Legjendë Staff Member IT Staff

  Postimet:
  2,328
  Pëlqimet:
  785
  Pikë nga trofetë:
  343
  Edhe une ta kam thene, google maps, sygic, tomtom, route 66 etj. Por keto jane e pagese.
   
 9. warez0

  warez0 Anëtar

  Postimet:
  3
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  1
  Un te propozoj maps.me me sa kam pervoje ky osht programi me i mir per navigacion.
  Funksionon offline
  Esht free
  Dhe jan tgjitha shtetet e ballkanit si dhe besoj tgjith botes.
  E kam perdorur sdisaher perfekt!
   
 10. DardanDaci

  DardanDaci Anëtar i Njohur

  Postimet:
  993
  Pëlqimet:
  692
  Pikë nga trofetë:
  173
  Poshnjari pëlqen postimin.
 11. sweetgoni

  sweetgoni Anëtar Aktiv

  Postimet:
  141
  Pëlqimet:
  5
  Pikë nga trofetë:
  18
 12. DardanDaci

  DardanDaci Anëtar i Njohur

  Postimet:
  993
  Pëlqimet:
  692
  Pikë nga trofetë:
  173
  Jo nuk po di un si met tregu ty kur veetem 1 google maps egziston , qfar pytje palidhje o zot i madh
   
  Bilal pëlqen postimin.
 13. sweetgoni

  sweetgoni Anëtar Aktiv

  Postimet:
  141
  Pëlqimet:
  5
  Pikë nga trofetë:
  18
  O zot po i dishem qenke nuk eshte vetem nje [​IMG]
   
  Last edited: 12 Shtator 2020
 14. Poshnjari

  Poshnjari Anëtar Legjendë Staff Member IT Staff

  Postimet:
  2,328
  Pëlqimet:
  785
  Pikë nga trofetë:
  343
  Ketu eshte problemi se kur kerkon shume ngatërrohesh dhe e bene corap gjithë njohurine. Google maps vetem nje eshte, e para. Tjetra eshte eshte google maps GO
  Tjetra eshte google MY maps dhe fundit eshte earth. Installo kete
   
  Bilal dhe perrex pëlqejnë postimin.
 15. DardanDaci

  DardanDaci Anëtar i Njohur

  Postimet:
  993
  Pëlqimet:
  692
  Pikë nga trofetë:
  173
  Google Street view merre pra qa t them un ty tashi kur se ke idene se qfar po kerkon pergjegjien e more pastaj perseri kerkon diqka qe nuk ka pergjegjie pra ja fut kot , mos na pyet ne kur ti je me i dijshem e thjesht eshte.
   
  Bilal pëlqen postimin.

Shpërndaje faqen

Loading...