1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Kerkoj me ma ba nje logo

Tema tek 'Kërko Dizajne' e hapur nga Liridoni, 27 Mars 2010.

 1. Liridoni

  Liridoni Anëtar Legjendë

  Postimet:
  1,576
  Pëlqimet:
  156
  Pikë nga trofetë:
  93
  Kerkoj me ma ba nje logo Flamuri I Kosoves edhe i Shqiperis bashk edhe me shkru Liridoni, Ne hart ose ne Shqiponje e shkruni Liridoni, Flm Per Mirkuptim
   
 2. ReY

  ReY Anëtar Aktiv

  Postimet:
  222
  Pëlqimet:
  2
  Pikë nga trofetë:
  18
  Prit pak se ta bojn se ka pun me u ba 1 llogo ;) ke durim pak kiss
   
 3. Liridoni

  Liridoni Anëtar Legjendë

  Postimet:
  1,576
  Pëlqimet:
  156
  Pikë nga trofetë:
  93
  aha shum mir pra veq nese mundeni bone ma shpejt
   
 4. albo boy blendi

  albo boy blendi Anëtar

  Postimet:
  25
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  0

  qe Ku ekij besoj qe te ka pelqy

  http://i42.tinypic.com/2isyxxt.jpg
   
 5. Liridoni

  Liridoni Anëtar Legjendë

  Postimet:
  1,576
  Pëlqimet:
  156
  Pikë nga trofetë:
  93
  Faleminderit Shumm
   

Shpërndaje faqen

Loading...