1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

kerkoj me ble monedha virtuale BTC,LTC,ETH,XRP,BCH,ZEC apo ndonje tjeter

Tema tek 'Valutat Tjera Virtuale' e hapur nga getoar morina, 23 Janar 2018.

 1. getoar morina

  getoar morina Anëtar

  Postimet:
  39
  Pëlqimet:
  4
  Pikë nga trofetë:
  18
  me kontaktoni ne inbox nese ka dikush monedha virtuale
   
 2. Tradder

  Tradder Anëtar

  Postimet:
  2
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  1
  Po urdhno un te shes
   
 3. getoar morina

  getoar morina Anëtar

  Postimet:
  39
  Pëlqimet:
  4
  Pikë nga trofetë:
  18
  me qfar qmimi shet edhe qfar monedhe
   
 4. Pleurat

  Pleurat Anëtar Legjendë Staff Member IT Staff

  Postimet:
  2,330
  Pëlqimet:
  583
  Pikë nga trofetë:
  343
  Pershendetje,

  Cila eshte vlera qe deshiron me ble ? Une ( dhe disa antar ketu ) mund ti ofrojne gjitha monedhat,por do ishte mire ta caktoni vleren.
   
 5. getoar morina

  getoar morina Anëtar

  Postimet:
  39
  Pëlqimet:
  4
  Pikë nga trofetë:
  18
  2BTC
   
 6. @Alvi

  @Alvi Anëtar i Njohur

  Postimet:
  658
  Pëlqimet:
  172
  Pikë nga trofetë:
  88
  M' fal e di ca je tu kerku, 22.100$
  Jemi antar qe nuk kemi te drejte te shesim dhe te blejm aq me teper jemi te pa verifikar.
  Kan ardh te tjere duke kerkuar 50 BTC , vec bejn postime kot.
  Nqoftese je i tille mos u humb kohen njerzve.
   
 7. getoar morina

  getoar morina Anëtar

  Postimet:
  39
  Pëlqimet:
  4
  Pikë nga trofetë:
  18
  nuk jom tu kerku asgje nese ka dikush me shit btc me lajmroni me 5% nese jo ska problem nuk kom koh as une me humb kot
   
  @Alvi pëlqen postimin.
 8. Koraab

  Koraab Anëtar i Njohur

  Postimet:
  536
  Pëlqimet:
  173
  Pikë nga trofetë:
  73
  tkam shkrujt pm
   

Shpërndaje faqen

Loading...