1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Kerkoj logo

Tema tek 'Kërko Dizajne' e hapur nga DarKr0x, 28 Nëntor 2015.

 1. DarKr0x

  DarKr0x Anëtar Legjendë

  Postimet:
  3,507
  Pëlqimet:
  1,138
  Pikë nga trofetë:
  358
  Pershendetje,
  Mua me nevoitet nje logo pasi kam nisur nje projekt shume te rendesishem.
  Lloji : .png
  Permasat : 173 x 51 Pixels
  Teksti : ProPorner
  Ngjyrat : Te kuqe dhe te zeze
  Faleminderit shume.Kalofshi mire.
   
 2. LanAliu

  LanAliu Anëtar Aktiv

  Postimet:
  248
  Pëlqimet:
  43
  Pikë nga trofetë:
  38
  bro qfar teme perfshin projekti
  se si mbas emrit sun po orientohna
   
 3. DarKr0x

  DarKr0x Anëtar Legjendë

  Postimet:
  3,507
  Pëlqimet:
  1,138
  Pikë nga trofetë:
  358
  Eshte faqe adult.
   
 4. Selim Baruti

  Selim Baruti Anëtar me Përvoj

  Postimet:
  1,375
  Pëlqimet:
  257
  Pikë nga trofetë:
  128
  Qr ca projekt i rendesishem qenka. :p
   
 5. LanAliu

  LanAliu Anëtar Aktiv

  Postimet:
  248
  Pëlqimet:
  43
  Pikë nga trofetë:
  38
 6. DarKr0x

  DarKr0x Anëtar Legjendë

  Postimet:
  3,507
  Pëlqimet:
  1,138
  Pikë nga trofetë:
  358
  Nice...
  Nese dikush deshiron te beje tjeter eshte i lire dhe nese eshte me e mire do e mbaj.Por kjo zdo te thote qe punimi me larte nuk eshte i mire.
  Faleminderit.
   
 7. VDesign

  VDesign Anëtar Fillestar

  Postimet:
  59
  Pëlqimet:
  30
  Pikë nga trofetë:
  18
  1: [​IMG]
  2: [​IMG]

  i punova thjeshta pershkak jom n'munges t'fontave se ka koh qe se kom perdor photoshopin.
   
  DarKr0x pëlqen postimin.
 8. Koraab

  Koraab Anëtar i Njohur

  Postimet:
  538
  Pëlqimet:
  174
  Pikë nga trofetë:
  73
  do i maresh njerzit ne qafe me ket faqe qe po e hap :p
   
  DarKr0x pëlqen postimin.
 9. Blerim R.

  Blerim R. Anëtar Legjendë Staff Member IT Staff

  Postimet:
  7,258
  Pëlqimet:
  1,267
  Pikë nga trofetë:
  358
  Une do tjem vizitor I rregullt :p
   
  RexhepS, DarKr0x dhe Koraab pëlqejnë postimin.
 10. Koraab

  Koraab Anëtar i Njohur

  Postimet:
  538
  Pëlqimet:
  174
  Pikë nga trofetë:
  73
  edhe un amo tha nuk do tjen videot HD kshtu i hup vizitort tsygjeroj vlla videot HD hahahahhaa
   
  DarKr0x dhe Blerim R. pëlqejnë postimin.
 11. DarKr0x

  DarKr0x Anëtar Legjendë

  Postimet:
  3,507
  Pëlqimet:
  1,138
  Pikë nga trofetë:
  358
  HD dhe 40 minuta do i keni hahahaha :p
  Falenderoj antaret me larte per logot e punuara.
   
 12. ALBCODERS

  ALBCODERS Anëtar Aktiv

  Postimet:
  124
  Pëlqimet:
  46
  Pikë nga trofetë:
  43
  [​IMG]

  [​IMG]

  sa u cova nga gjumi paske than te kuqe por roza mu duk pak me e lezetshme :D
   
  DarKr0x pëlqen postimin.
 13. getrich

  getrich Anëtar Legjendë

  Postimet:
  2,180
  Pëlqimet:
  290
  Pikë nga trofetë:
  163
  hajde per hajr , kur do lansohet ky web .
  nese koka serioz bleje nje logo per 100$
  edhe google ads lejon mdoket reklama 18+ i ka .
   
 14. DarKr0x

  DarKr0x Anëtar Legjendë

  Postimet:
  3,507
  Pëlqimet:
  1,138
  Pikë nga trofetë:
  358
  Nuk ka google Adsense reklama +18 gabohesh.
  Nuk e kam hallin tek reklamat.Kenaquni ju njehere...
  Do lancohet per pak kohe.Besoj per 7-10 dite eshte gati.
   
 15. ALBCODERS

  ALBCODERS Anëtar Aktiv

  Postimet:
  124
  Pëlqimet:
  46
  Pikë nga trofetë:
  43
  Google lejon reklama 18+ nga e ke mar kete info?
   
 16. DarKr0x

  DarKr0x Anëtar Legjendë

  Postimet:
  3,507
  Pëlqimet:
  1,138
  Pikë nga trofetë:
  358
  Se dija qe ishe dhe meshter ne photoshop :)
   
 17. ALBCODERS

  ALBCODERS Anëtar Aktiv

  Postimet:
  124
  Pëlqimet:
  46
  Pikë nga trofetë:
  43
  pak a shum po me pc te thyer kompjutri ku kam photoshopin o bo per ta hudh ne kosh plehrash
   
  DarKr0x pëlqen postimin.
 18. getrich

  getrich Anëtar Legjendë

  Postimet:
  2,180
  Pëlqimet:
  290
  Pikë nga trofetë:
  163

  hahahhha ka me qindra weba per neve X1 -2-3-4 FULL HD . Po nese ske fitime pse e hap pro .?
   
 19. DarKr0x

  DarKr0x Anëtar Legjendë

  Postimet:
  3,507
  Pëlqimet:
  1,138
  Pikë nga trofetë:
  358
  Si fillim thash nuk do synoj direkt fitimin.
  Dhe nese nuk kam fitim ne $ fitoj ne eksperience. :)
   
 20. getrich

  getrich Anëtar Legjendë

  Postimet:
  2,180
  Pëlqimet:
  290
  Pikë nga trofetë:
  163
  hahaha masii po mirresh me kete web , edhe palloma . faculeta " blejj sa ma shume se t duhen hah
   
  DarKr0x pëlqen postimin.

Shpërndaje faqen

Loading...