1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Kerkoj LOGO

Tema tek 'Kërkesat e Plotësuara' e hapur nga Genn, 6 Gusht 2010.

 1. Genn

  Genn Anëtar

  Postimet:
  4
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  0
  Dëshiroj një LOGO me emrin [[[[[[[ ALBA - ONE ]]]]] te jet me ngjyra KUQ edhe ZI nje SHQIPONJ edhe
  nje YLL anash :) :) dhe 1024 x 700


  Faleminderit nese muneni Per nja 2 dit me perfundu :D :roll:
   
 2. BeraD

  BeraD Anëtar Aktiv

  Postimet:
  436
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  0
  * Lloji i dizajnit : (logo,wallpaper,icone,signature)
  * Madhësia e dizajnit : 800x600, 430x130 etj
  * Ngjyrat e dizajnit : Kuq & Zi etj
  * Nuk është e lejuar të kërkohet PSD File të ndonjë punimi
  * Duhet te keni se paku 20 postime.
  * KENI DURIM!!!
   
 3. Juerald

  Juerald Anëtar i Njohur

  Postimet:
  934
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  0
  Ju pershtata sa munda.Shpresoj te te pelqej .> :)


  [​IMG]
   
 4. Genn

  Genn Anëtar

  Postimet:
  4
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  0
  Thnx Shumm pom Pelqen :D :roll:
   

Shpërndaje faqen

Loading...