1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Kerkoj Logo Te Thjesht

Tema tek '2D & 3D' e hapur nga AVM Digital, 17 Korrik 2016.

 1. AVM Digital

  AVM Digital Anëtar Aktiv

  Postimet:
  486
  Pëlqimet:
  241
  Pikë nga trofetë:
  53
  Kerkoj 1 Logo Te thjesht per website : http://reportnews24.net
  Permasat : 272 × 60
  Ngjyra e Kombinueshme me websiten ,
   
 2. MusiKryeziu

  MusiKryeziu Anëtar Aktiv

  Postimet:
  182
  Pëlqimet:
  62
  Pikë nga trofetë:
  38
  m'sheno ne mesazh dhe me trego ma shum ...
   
 3. Graphic designer

  Graphic designer Anëtar

  Postimet:
  1
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  16

Shpërndaje faqen

Loading...