1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Kerkoj logo per website

Tema tek 'Kërko Dizajne' e hapur nga DarKr0x, 28 Korrik 2018.

 1. DarKr0x

  DarKr0x Anëtar Legjendë

  Postimet:
  3,476
  Pëlqimet:
  1,107
  Pikë nga trofetë:
  358
  Pershendetje,
  Me ndihmon dikush me ndonje logo?
  Madhesia: 211x41px
  Ngjyra: E bardhe
  Teksti: Airdrop Delivery
  Do me pelqente ideja te ishte nje balone me shenjen e dollarit ne te majte dhe teksti djathtas.
  [​IMG]

  Si kjo, por kjo e ka kualitet pak keq pasi nuk di ta perdor mire photoshopin.
  Do e beja vete por kur e punoj logon e madhe dhe e zvogeloj me prishet rezolucioni.
  Kjo ngjyra portokalli mund te qendroje pasi eshte e bitcoinit.
  Flm kush e realizon.
   

Shpërndaje faqen

Loading...