1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

[Kerkoj] Logo per profil FB

Tema tek 'Kërko Dizajne' e hapur nga Liridoni, 15 Mars 2013.

 1. Liridoni

  Liridoni Anëtar Legjendë

  Postimet:
  1,576
  Pëlqimet:
  156
  Pikë nga trofetë:
  93
  Kerkoj logo per nje faqe qe kam ne fb,
  Ne logo te shkruhet " Humora-KS.com
  Ngjyrat: I beni si te doni, si te pershtaten me mire.
   
 2. MaJk.

  MaJk. Anëtar i Njohur

  Postimet:
  577
  Pëlqimet:
  102
  Pikë nga trofetë:
  78
  Tjera her tregoj dimenzionet, pa dimenzione peraferta qfare kerkon nuk mujm dhe dimenzionet mi dit qfare te nevoitet ty :)

  Linku direkt i image:
  Code:
  http://img541.imageshack.us/img541/3237/weblogoe.png
  [​IMG]
   

Shpërndaje faqen

Loading...