1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Kerkoj Logo Per Fotograf

Tema tek 'Kërko Dizajne' e hapur nga LirimPhotography, 11 Gusht 2016.

 1. LirimPhotography

  LirimPhotography Anëtar Fillestar

  Postimet:
  87
  Pëlqimet:
  25
  Pikë nga trofetë:
  28
  Logo duhet te jet jo e kopjuar por kerkoj llogo per foto qe i bej Me Emer Foto Lirimi
   
 2. Emi mer

  Emi mer Anëtar Aktiv

  Postimet:
  345
  Pëlqimet:
  92
  Pikë nga trofetë:
  53

Shpërndaje faqen

Loading...