1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Kerkoj Logo Mundesisht

Tema tek 'Kërko Dizajne' e hapur nga Pssyccho, 6 Prill 2010.

 1. Pssyccho

  Pssyccho Anëtar Fillestar

  Postimet:
  61
  Pëlqimet:
  6
  Pikë nga trofetë:
  18
  Kerkoj Nje logo nese ka mundesi te ma bej dikush
  Logo duhet te ket lidhje me Humor dhe ne te te ket Kete text QEshni.NET
  Faleminderit :)
   
 2. albo boy blendi

  albo boy blendi Anëtar

  Postimet:
  25
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  0
  Haver qe ku ekij logon na fal per vonesen te pershendes
  http://i44.tinypic.com/9tn3mh.jpg
   

Shpërndaje faqen

Loading...