1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Kerkoj Logo Free ose Me Pages

Tema tek 'Resurse për Dizajn' e hapur nga geraldhost, 13 Dhjetor 2015.

 1. geraldhost

  geraldhost Anëtar

  Postimet:
  24
  Pëlqimet:
  1
  Pikë nga trofetë:
  3
  Ateher kerkoj 1 logo per nje web news qe po hap. preferencat permasat do i them me von.
  Nese dikush del vullnetar ok nese jo edhe mund te paguaj pe punen e bere.
  Faleminderit
   
 2. VDesign

  VDesign Anëtar Fillestar

  Postimet:
  58
  Pëlqimet:
  30
  Pikë nga trofetë:
  18
  Sa pagun? Qiti ktu edhe permasat se sigurisht e bon dikush falas.
   
 3. geraldhost

  geraldhost Anëtar

  Postimet:
  24
  Pëlqimet:
  1
  Pikë nga trofetë:
  3
  Varet sa duan se sdo beja thjesht logo doja dike dhe per designe te tjera. gjithsesi permasat e logos jan
  380x180
   
 4. VDesign

  VDesign Anëtar Fillestar

  Postimet:
  58
  Pëlqimet:
  30
  Pikë nga trofetë:
  18
  At'her masi paska edhe dizajne tjera mundesh mem kontaktu ne PM.
   

Shpërndaje faqen

Loading...