1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Kerkoj Logo dhe Cover Photo

Tema tek 'Kërko Dizajne' e hapur nga Blerim R., 26 Janar 2016.

 1. Blerim R.

  Blerim R. Anëtar Legjendë Staff Member IT Staff

  Postimet:
  7,256
  Pëlqimet:
  1,266
  Pikë nga trofetë:
  358
  Pershendetje, kerkoj nje logo dhe cover photo per facebook.

  Duhet te kete lidhje me Mobileri (kuzhina etj), mundesisht te jete sa me e thjesht dhe me kete tekst:

  Mobileria
  A.M.D

  Ngjyrat bardh e zi, per dimensione besoj i dini ato qe kerkohen per Facebook.
  Faleminderit per ate qe mundohet
   
 2. xhuke33

  xhuke33 Anëtar Aktiv

  Postimet:
  219
  Pëlqimet:
  18
  Pikë nga trofetë:
  33
 3. Blerim R.

  Blerim R. Anëtar Legjendë Staff Member IT Staff

  Postimet:
  7,256
  Pëlqimet:
  1,266
  Pikë nga trofetë:
  358

Shpërndaje faqen

Loading...