1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Kerkoj logo dhe banner

Tema tek 'Kërko Dizajne' e hapur nga eby, 29 Gusht 2021.

Tags:
 1. eby

  eby Anëtar Aktiv

  Postimet:
  273
  Pëlqimet:
  133
  Pikë nga trofetë:
  53
  Uroj te jeni mire te gjithe.
  Kerkoj nje logo + banner kundrejt pageses,
  Kush e ofron si sherbim te me shkruaj ne DM.
  Ju Pershendes.
   

Shpërndaje faqen

Loading...