1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Kerkoj Logo 3D (me pare)

Tema tek '2D & 3D' e hapur nga Pjeter, 6 Prill 2020.

 1. Pjeter

  Pjeter Anëtar Aktiv

  Postimet:
  145
  Pëlqimet:
  41
  Pikë nga trofetë:
  38
  Pershendetje me duhet nje LOGO 3D rreth Counter Strike 1.6 - ne formatin .mdl me u kan ne fund pasi te mbaron nese ka ide dikush shkrumni ne PM ;)
   
  Jeton Elezi pëlqen postimin.
 2. Jeton Elezi

  Jeton Elezi Anëtar

  Postimet:
  1
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  1
  Pershendete Pjeter nese ke server ne cs 1.6, te lutem me kontakto ne instagram kam nje server me duhet pak ndihme!
  INSTAGRAMI: @jeton.elezii
   
 3. Pjeter

  Pjeter Anëtar Aktiv

  Postimet:
  145
  Pëlqimet:
  41
  Pikë nga trofetë:
  38
  Pershendetje Jeton, [email protected] ose [email protected]
   
 4. tupac.al

  tupac.al Anëtar Aktiv

  Postimet:
  250
  Pëlqimet:
  230
  Pikë nga trofetë:
  53
  Pike e zez, e ke hall e duhet me te kontaktu hahahaha
   
  Pjeter pëlqen postimin.
 5. Pjeter

  Pjeter Anëtar Aktiv

  Postimet:
  145
  Pëlqimet:
  41
  Pikë nga trofetë:
  38
  hahahah bos bre :v
   
  tupac.al pëlqen postimin.

Shpërndaje faqen

Loading...