1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Kerkoj krijues themes

Tema tek 'HTML // CSS // JavaScript' e hapur nga Unnamed83, 3 Korrik 2019.

 1. Unnamed83

  Unnamed83 Anëtar Aktiv

  Postimet:
  195
  Pëlqimet:
  23
  Pikë nga trofetë:
  18
  pershendetje, kerkoj nje person qe eshte i mir ne HTML // css // javascript per krijimin e nje themes per website serioz per meshum info pm paguj mir
   
 2. SherifSheremetaj

  SherifSheremetaj Anëtar Aktiv

  Postimet:
  117
  Pëlqimet:
  65
  Pikë nga trofetë:
  38
  Përshendetje qfarë theme të duhet
   
 3. Unnamed83

  Unnamed83 Anëtar Aktiv

  Postimet:
  195
  Pëlqimet:
  23
  Pikë nga trofetë:
  18
  per momentin webi osht ne cms kshtu diqka ngjyra e sende te ngjashme ama deshirojna me kthy wordpress ama sa ma i leht me kan webi praktik amo bazen ngjyrat pamja mos me ndryshu shum prej aktuales www.kosovapress.com
   

Shpërndaje faqen

Loading...