1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Kerkoj konvertim te PDF ne Photoshop me pagese

Tema tek 'Kërko Dizajne' e hapur nga DarKr0x, 30 Korrik 2019.

 1. DarKr0x

  DarKr0x Anëtar Legjendë

  Postimet:
  3,507
  Pëlqimet:
  1,138
  Pikë nga trofetë:
  358
  Pershendetje,
  Me duhet dikush te me ktheje nje pdf ne photoshop. Me shkruani ne pm.
  Sa me shpejte aq me mire.
  Pagesa ne bitcoin!
  Faleminderit
   
 2. cHaosSs:=)

  cHaosSs:=) Anëtar Aktiv

  Postimet:
  201
  Pëlqimet:
  2
  Pikë nga trofetë:
  33
  Si po mendon konvertim, PDF mundesh me e hap edhe ne Photoshop ??
   
 3. DarKr0x

  DarKr0x Anëtar Legjendë

  Postimet:
  3,507
  Pëlqimet:
  1,138
  Pikë nga trofetë:
  358
  Dua ta kem ne .psd ku mund ta editoj.
   
 4. KALI-ALB

  KALI-ALB Anëtar i Njohur

  Postimet:
  918
  Pëlqimet:
  211
  Pikë nga trofetë:
  73
 5. pumma

  pumma Anëtar i Njohur

  Postimet:
  612
  Pëlqimet:
  54
  Pikë nga trofetë:
  58
  dergoje Filen, dhe me sqare se qfar deshiron konkretisht!
   
 6. getrich

  getrich Anëtar Legjendë

  Postimet:
  2,180
  Pëlqimet:
  290
  Pikë nga trofetë:
  163
  posotje se pari filen me pa qfare osht edhe tanaj tregojm a mujm me bo a jo
   
 7. DarKr0x

  DarKr0x Anëtar Legjendë

  Postimet:
  3,507
  Pëlqimet:
  1,138
  Pikë nga trofetë:
  358
  Po, nuk e nxjerr fiks.

  Me shkruaj ne pm me trego disa punime.

  Nuk e postoj filen prandaj kam then te me shkruajne ne pm.
   
 8. KALI-ALB

  KALI-ALB Anëtar i Njohur

  Postimet:
  918
  Pëlqimet:
  211
  Pikë nga trofetë:
  73
  Provo njeher kot ti kthesh nga pdf to png (ose nje format tjeter fotoje) dhe nga png ne psd
   

Shpërndaje faqen

Loading...