1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Pyetje Kerkoj kete script...

Tema tek 'Pyetje dhe Përgjigje' e hapur nga DailyTeCh, 27 Nëntor 2015.

 1. DailyTeCh

  DailyTeCh Anëtar Legjendë

  Postimet:
  1,819
  Pëlqimet:
  232
  Pikë nga trofetë:
  83
  FLm me vjen mir qe je mundu,don te thot kjo eshte ajo scripta dhe tani as ti spo din se ku te vendoset apo deri ku ke arrit, po presim te behet komplet kjo... un kam kerku dhe kam mendu se ai DIMIC e perdor ket http://picredirect.com/ por kjo un e bena test ishte ne black list e bllokume nga FB.. me siguri eshte kjo qe ke sjell ti...
   
 2. Lodvald

  Lodvald Anëtar Legjendë

  Postimet:
  2,209
  Pëlqimet:
  621
  Pikë nga trofetë:
  258
  null
   
  Last edited: 4 Dhjetor 2015
  Helloworld dhe Tripx pëlqejnë postimin.
 3. Lodvald

  Lodvald Anëtar Legjendë

  Postimet:
  2,209
  Pëlqimet:
  621
  Pikë nga trofetë:
  258
  e kam pa ata ajo asht hile me qa mkujtohet ishte me e ble 10 euro a ku di un

  jo un e marova po problemi ishte se nuk ben ne wordpres kjo duhet fut ne nje file.html te thjeshte ne host edhe me e marr linkun taman :)

  shpjegimet i bana ke scripti me lart
   
  Helloworld pëlqen postimin.
 4. DailyTeCh

  DailyTeCh Anëtar Legjendë

  Postimet:
  1,819
  Pëlqimet:
  232
  Pikë nga trofetë:
  83
  Don te thot kjo ska shans te kombinohet disi me wordpres.. a mundet e gjitha te jet ne host, dhe ate url ku don mej dergu vizitoret te jet nga wordpress..apo kupton se un punen qe bej e bej ne wordpress, po nese me hy ne funksion ndonje kombinim.
   
 5. Lodvald

  Lodvald Anëtar Legjendë

  Postimet:
  2,209
  Pëlqimet:
  621
  Pikë nga trofetë:
  258
  file ku duhet te futet ai script duhet html i thjesht jo wordpress .. ndersa ku don me i dergu ti ska lidhje i dergo ne wordpress jomla ska lidhje :)
   
  Helloworld dhe DailyTeCh pëlqejnë postimin.
 6. DailyTeCh

  DailyTeCh Anëtar Legjendë

  Postimet:
  1,819
  Pëlqimet:
  232
  Pikë nga trofetë:
  83
  Ket s`po e kam te qart po te lodh ndoshta per gjera qe s`jan aq te komplikume po qe ke mundesi te ma sqarosh ne hapa te shkurt...
   
 7. Tripx

  Tripx Anëtar Aktiv

  Postimet:
  140
  Pëlqimet:
  33
  Pikë nga trofetë:
  28
  Annonymus vetem desha te pershendes per kete mund dhe per kete zgjidhje fantastike.
  Gjithqka e ke bo perfekt edhe nje her BRAVO.
   
  DailyTeCh pëlqen postimin.
 8. Lodvald

  Lodvald Anëtar Legjendë

  Postimet:
  2,209
  Pëlqimet:
  621
  Pikë nga trofetë:
  258
  ;)
  Mthuj a ke host tendin ?
   
  Helloworld pëlqen postimin.
 9. DailyTeCh

  DailyTeCh Anëtar Legjendë

  Postimet:
  1,819
  Pëlqimet:
  232
  Pikë nga trofetë:
  83
  Po kam host timin
   
 10. Lodvald

  Lodvald Anëtar Legjendë

  Postimet:
  2,209
  Pëlqimet:
  621
  Pikë nga trofetë:
  258
  atehere domaini yt edhe

  dailytech.com

  tek hosti hap nje folder edhe shkruje posts
  brenda folderit posts krijo nje file me emrin 1.html tek 1.html fut kete scriptin edhe merre linkun e kesaj 1.html ne kete menyre edhe shperndaje ne facebook

  dailytech.com/posts/1.html
  edhe u kry

  ma thjesht nuk di me fol :p
   
  Helloworld dhe DailyTeCh pëlqejnë postimin.
 11. DailyTeCh

  DailyTeCh Anëtar Legjendë

  Postimet:
  1,819
  Pëlqimet:
  232
  Pikë nga trofetë:
  83
  Te faleminderoj per ndihmen eshte funksionale http://imgur.com/ybqTlRQ asnje send nuk behet pa ju rrek punes pa u mundue.
   
 12. bmwplako

  bmwplako Anëtar Legjendë

  Postimet:
  3,727
  Pëlqimet:
  687
  Pikë nga trofetë:
  243
  mra n sy sot nje blog .. blogspot e kish bo share nje postim ne facebook , kshtu u doke .
  anonimos bro a dinn si me e bo kto per bloga ?
  blogspot.
   
  DailyTeCh pëlqen postimin.
 13. Lodvald

  Lodvald Anëtar Legjendë

  Postimet:
  2,209
  Pëlqimet:
  621
  Pikë nga trofetë:
  258
  Po
   
  Helloworld pëlqen postimin.
 14. bmwplako

  bmwplako Anëtar Legjendë

  Postimet:
  3,727
  Pëlqimet:
  687
  Pikë nga trofetë:
  243
  si mundemi ta bejm kete ne blogspot pro ?=?
   
 15. Lodvald

  Lodvald Anëtar Legjendë

  Postimet:
  2,209
  Pëlqimet:
  621
  Pikë nga trofetë:
  258
  Jam tu ba i video tut do e shperndaj ;) sonte
   
  Helloworld dhe DailyTeCh pëlqejnë postimin.
 16. bmwplako

  bmwplako Anëtar Legjendë

  Postimet:
  3,727
  Pëlqimet:
  687
  Pikë nga trofetë:
  243
  okej flm shume . postoje ktu linkunn ..
   
 17. Lodvald

  Lodvald Anëtar Legjendë

  Postimet:
  2,209
  Pëlqimet:
  621
  Pikë nga trofetë:
  258
   
  Helloworld pëlqen postimin.
 18. bmwplako

  bmwplako Anëtar Legjendë

  Postimet:
  3,727
  Pëlqimet:
  687
  Pikë nga trofetë:
  243
  aty me sa e pash video osht per wordpress .
  po diqka per blog sepse n blog skem ku me upload file tjeter.
   
 19. Lodvald

  Lodvald Anëtar Legjendë

  Postimet:
  2,209
  Pëlqimet:
  621
  Pikë nga trofetë:
  258
  jo vlla ska lidhje un e dergova trafikun ne nje faqe wordpresi .. ti mund te perdoresh kete menyre hap nje host free ne 000webhost edhe hosto keto filet emrojsitedush.html edhe per me i dergu vendos emrin e blogut ku deshiron me e dergu

  pershembull

  bmwman.netu.net/posti1.html
  bmwman.netu.net/posti2.html
  etj mora netu.net pasi mbaj mend se eshte prapashtes e 000webhost . por mund te perdorish cdo host pasi ky script ban redirest asgje tjeter ;)
   
  Helloworld, Tripx, boom3rang dhe 1 anëtarë tjetër pëlqejnë postimin.
 20. bmwplako

  bmwplako Anëtar Legjendë

  Postimet:
  3,727
  Pëlqimet:
  687
  Pikë nga trofetë:
  243
  blogspot e pata fjalen aty ske ku me upload .
   

Shpërndaje faqen

Loading...