1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Kerkoj ket Steme me bo mat te madhe

Tema tek 'Kërko Dizajne' e hapur nga DiniS, 12 Prill 2010.

 1. DiniS

  DiniS Anëtar

  Postimet:
  28
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  1
  tung Forumista te IT-Shqip.com a kish mund me ma bo dikush ket foto mat madhe ose me bo logo 3 ama qyshtu diqka si duket ne foto kush kish mund me bo me kish ndihmu se me duhet per shkoll.
  qe foto
  [​IMG]
   
 2. boom3rang

  boom3rang Ninja Staff Member Administrator

  Postimet:
  4,481
  Pëlqimet:
  2,073
  Pikë nga trofetë:
  448
  Ja nga kjo faqe mund te zmadhosh dimenzionin e fotos, por kualiteti do i humb pak kuptohet.

  Code:
  http://www.resizeimage.4u2ges.com
  e ben upload foto-ne dhe pastaj vetem ndryshon:
  Width: pixels
  Height: pixels


  ps. ja ku e ke te zmadhuar kete stem.
  [​IMG]

  250 x 325 pixels
   

Shpërndaje faqen

Loading...