1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Pyetje Kerkoj informacione rreth paneleve solare

Tema tek 'Pyetje dhe Përgjigje' e hapur nga Rafet Maxhuni, 28 Prill 2020.

 1. Rafet Maxhuni

  Rafet Maxhuni Anëtar i Njohur

  Postimet:
  664
  Pëlqimet:
  51
  Pikë nga trofetë:
  58
  Ndoshta e hapa kete teme ne vend te gabuar ama masi eshte forum me siguri ka naj informacion naj kush rreth paneleve solare si shkon puna sa eshte per 1 shtepi me ngjit panele solare nese blen keto pllaka qe jan a duhet mjete shtes per me shti rrymen ne shpi per ata qe e din nese munden t'me japin pergjigje nese spritojn cdo detaj nese ben
   
 2. LorentK

  LorentK Anëtar Aktiv

  Postimet:
  270
  Pëlqimet:
  76
  Pikë nga trofetë:
  38
  Code:
  https://www.youtube.com/watch?v=RCUULP5UT9c
  
  Kjo video n'YT tregon pak ma n'detaje se qysh shkon puna edhe qysh funksionojn panelet solare

  Code:
  www.jahasolar.com
  
  https://elen-ks.com/
  Ktu jon dy kompani qe ofrojne kto sherbime.
  Nashta ka edhe kompani tjera qe ofrojn montimin e paneleve solare, hulumto kompani t'ndryshme edhe per ofertat edhe per qmimet, besoj qe mundesh me gjet diqka qe t'pershtatet.
   
  miraxh pëlqen postimin.
 3. F.Ndrecaj

  F.Ndrecaj Anëtar Aktiv

  Postimet:
  271
  Pëlqimet:
  115
  Pikë nga trofetë:
  68
  Rafet Maxhuni pëlqen postimin.
 4. Rafet Maxhuni

  Rafet Maxhuni Anëtar i Njohur

  Postimet:
  664
  Pëlqimet:
  51
  Pikë nga trofetë:
  58
  jaha e kam thirr po si bajke teli e kta tjetren neser do ta thrras
   
 5. F.Ndrecaj

  F.Ndrecaj Anëtar Aktiv

  Postimet:
  271
  Pëlqimet:
  115
  Pikë nga trofetë:
  68
  e ke edhe kete kompani https://facebook.com/senriks
   
 6. Valonsen

  Valonsen Anëtar Fillestar

  Postimet:
  90
  Pëlqimet:
  8
  Pikë nga trofetë:
  8
  haver procedur Asht kshtu veres e ki problem se ski ku me akumulu rrymen se prodhoin shum dhe te kall ti prish bateriat ne shtete e huja ato te blein rrym edhe ne dimen te kthein si kompenzim kompanit e rrymes
  a ne kosov hala ska asi interesi sa i perket kedsit apo kekit sta jepin ket munsi
   
 7. Elbunit

  Elbunit Anëtar Aktiv

  Postimet:
  243
  Pëlqimet:
  30
  Pikë nga trofetë:
  38
  Osht ni kompani te na qe ta mundson me ta kry kete pune edhe e ka ni sistem kur ti ki energji ma shume se qe e shfrytzon kalon ne sistem te kedsit per nevoja te shfrytzusve tjere edhe masnej ne fakturen tane shkojn minus ato nuk po me kujtohet emri i kompanis por kom kontaktu me ta para 2-3muajve.
   

Shpërndaje faqen

Loading...