1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Pyetje Kerkoj faqe per mesim te gjuhes angleze?

Tema tek 'Pyetje dhe Përgjigje' e hapur nga arb-alexi, 27 Maj 2013.

 1. arb-alexi

  arb-alexi Anëtar

  Postimet:
  12
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  1
  Anetare te nderuar kisha pasur deshire te me tregoni nese dini ndonje Website per mesimin e gjuhes angleze(Free)?
   
 2. MIRLIND.J

  MIRLIND.J Anëtar i Njohur

  Postimet:
  684
  Pëlqimet:
  115
  Pikë nga trofetë:
  63
  Code:
  http://www.logoreci.com/anglisht/
  shiko ktu i ke dikun 40 video me ligjerate po thuajse ne formen e kursit ni shtyll e mir asht kja plus mundesh me marr programet si Learn to speak anglisht asht shum i mir ose Rosseta Stone te ndohmojn shum.
   
 3. avdushhyseni

  avdushhyseni Anëtar

  Postimet:
  38
  Pëlqimet:
  3
  Pikë nga trofetë:
  8


  Besoj qe te kryn punn..klm
   
 4. Fannol Gashi

  Fannol Gashi SysAdmin Staff Member Administrator

  Postimet:
  3,255
  Pëlqimet:
  1,423
  Pikë nga trofetë:
  343
  Per te mesuar gjuhen angleze ta preferoj:
  Rosetta Stone (www.rosettastone.com) aplikacioni/gjuhet jane me pagese dhe kushtojn shume nese blihen online, por jo tek ne ne dyqane qe shesin cd-ja, keshtu qe kerko dhe mundesh me gjet edhe me fillu me mesu :).
   
 5. ditiendrit

  ditiendrit Anëtar Legjendë

  Postimet:
  1,619
  Pëlqimet:
  153
  Pikë nga trofetë:
  93
  Kerko ne google per Tell Me More osht nje nga programet me te mira per te mesuar anglishten eshte me pages por mundesh me gjet free me torrent
   
 6. SerialCode

  SerialCode Anëtar i Njohur

  Postimet:
  513
  Pëlqimet:
  17
  Pikë nga trofetë:
  38
  LiveMocha
   
 7. dr_iton

  dr_iton MSc. Inxhinier i Softuerit Staff Member IT Staff

  Postimet:
  1,351
  Pëlqimet:
  376
  Pikë nga trofetë:
  228
 8. ILazz.Os

  ILazz.Os Anëtar Aktiv

  Postimet:
  212
  Pëlqimet:
  13
  Pikë nga trofetë:
  18
  ja ku e ke bro mundesh ti degjosh dhe ti besh downloads 3cd , te pershnedes

  1 :
  2:
  3:
   

Shpërndaje faqen

Loading...