1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Kerkoj Faqe, ose Bashkpuntor

Tema tek 'Shpenzime dhe Përfitime' e hapur nga spectre, 11 Tetor 2018.

 1. spectre

  spectre Anëtar

  Postimet:
  41
  Pëlqimet:
  4
  Pikë nga trofetë:
  8
  Përshendetje kush ka naj faqe shqiptare aktive me shit pm, ose qe don dikush me bashkpunu per ma shum PM
   
 2. Edison Shyti

  Edison Shyti Anëtar

  Postimet:
  24
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  11
  Une kam faqe per te shitur , pandi raidhi 9 k e ca , eshte shume aktive ne cdo kohe varet nga lajmi qe hedh , e shes 500 euro
   
 3. immortal.boy

  immortal.boy Anëtar Legjendë

  Postimet:
  1,637
  Pëlqimet:
  278
  Pikë nga trofetë:
  213
  9k -500euro?
  duket cmim shume i kripur, me 500 euro e nderton nga fillimim e emrin dhe vendodhjen e njerzve qe do, duke bere boost!
  Tregohuni me realist me cmimet.
   
  TomiAlb, udqcompany, HeRBaR dhe 1 anëtarë tjetër pëlqejnë postimin.
 4. udqcompany

  udqcompany Anëtar Fillestar

  Postimet:
  88
  Pëlqimet:
  13
  Pikë nga trofetë:
  8
  hhahhahahahaha e ka fjalen per lek vlla hahhaaaa
   
 5. M.L

  M.L Anëtar i Njohur

  Postimet:
  726
  Pëlqimet:
  102
  Pikë nga trofetë:
  73
  Mos ndoshta do me ble grup 80k ?
   
 6. Universal

  Universal Anëtar Aktiv

  Postimet:
  277
  Pëlqimet:
  92
  Pikë nga trofetë:
  38
  Po ashtu kam edhe une nje 4k nese interesohesh..
   
 7. aldo.inter

  aldo.inter Anëtar

  Postimet:
  6
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  1
  kam nje top usa 18k 100 euro
   
 8. Blond

  Blond Anëtar

  Postimet:
  23
  Pëlqimet:
  2
  Pikë nga trofetë:
  18
  A e ki ala qat faqe
   
 9. Elira

  Elira Anëtar Aktiv

  Postimet:
  259
  Pëlqimet:
  37
  Pikë nga trofetë:
  38
  Anglisht?
   
 10. M.L

  M.L Anëtar i Njohur

  Postimet:
  726
  Pëlqimet:
  102
  Pikë nga trofetë:
  73
  Shqip
   
 11. suadcara

  suadcara Anëtar Fillestar

  Postimet:
  61
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  21
  78k usa eu me shumedhe vendet tjera 200 e /aroundworldinfo
   
 12. Rafet Maxhuni

  Rafet Maxhuni Anëtar Aktiv

  Postimet:
  416
  Pëlqimet:
  28
  Pikë nga trofetë:
  28
  17 k shqip e perzime kapak 70 €
   
 13. isarama

  isarama Anëtar i Njohur

  Postimet:
  528
  Pëlqimet:
  41
  Pikë nga trofetë:
  58
  Pershendetje edhe un kom fanpage me 9k edhe mat vogla kush don let lajmrohet
   
 14. Blond

  Blond Anëtar

  Postimet:
  23
  Pëlqimet:
  2
  Pikë nga trofetë:
  18
  Qfar grupi osht
   
 15. Rafet Maxhuni

  Rafet Maxhuni Anëtar Aktiv

  Postimet:
  416
  Pëlqimet:
  28
  Pikë nga trofetë:
  28
  grupin 72 k e kam mi 18k usa e tjerat perzime
   

Shpërndaje faqen

Loading...