1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

kerkoj driverat e zerit per llaptop

Tema tek 'Drivera' e hapur nga BiTiMoBiLe, 5 Gusht 2010.

 1. BiTiMoBiLe

  BiTiMoBiLe Anëtar Aktiv

  Postimet:
  220
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  16
  ndihmmm?! kerkoj driverat e zerit te llaptopit HP pavilion dv 6500 per Xp kush mundet le te me dergon linkin ne pm ?!
   
 2. cRu3l.b0y

  cRu3l.b0y Anëtar i Njohur

  Postimet:
  900
  Pëlqimet:
  1
  Pikë nga trofetë:
  0
  Code:
  http://www.rechner-support.com/17226-neue-treiber-f%C3%BCr-hp-dv-6500-und-dv9500.html
  
  Ketu i ke por per te shkarkuar driveret te duhet regjistrimi ne ate faqe, qe nuk kushton me shume se 2 minuta kohe.
  Gjith te mirat

  EDIT: Mund te shikosh edhe tek hp.com

  Code:
  http://h10025.www1.hp.com/ewfrf/wc/softwareCategory?os=228&lc=en&cc=at&dlc=de&sw_lang=&product=3380544
  
  Pershendetje
   
 3. blackc(00)de

  blackc(00)de Anëtar Aktiv

  Postimet:
  494
  Pëlqimet:
  4
  Pikë nga trofetë:
  38
  [​IMG]
  Shkarko
  Code:
  http://www.softwarepatch.com/utilities/ac97.html

  Ja Shkarko Ket .. Do te Funksionon 100 %
  --------------------------------------------------
  Nese te ka Ndihmuar at`her say : Flm

  ContacT : [email protected]

  Besoj qe Kjo t`Kryn Pun .. =)
   

Shpërndaje faqen

Loading...