1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Kerkoj Driverat e Kameres I-LOOK Genius

Tema tek 'Drivera' e hapur nga Donche-x, 22 Shkurt 2010.

 1. Donche-x

  Donche-x Anëtar i Njohur

  Postimet:
  698
  Pëlqimet:
  4
  Pikë nga trofetë:
  38
  Pershendetje

  Mos ka najkush qesi Kamere :

  [​IMG]

  Driverat pom duhen
  nashta dikush mi gjen :oops:
   
 2. qmp

  qmp Anëtar

  Postimet:
  16
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  0
 3. alberTi-KTN

  alberTi-KTN Anëtar Aktiv

  Postimet:
  131
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  0
 4. cRu3l.b0y

  cRu3l.b0y Anëtar i Njohur

  Postimet:
  900
  Pëlqimet:
  1
  Pikë nga trofetë:
  0
  Pershendetje !

  Urdhero Driverin (Windows XP, Windows Vista, Windows 2003) per tjera verzione nuk eshte :

  Code:
  http://drivers.softpedia.com/get/SCANNER-Digital-CAMERA-WEBCAM/GENIUS/Genius-i-Look-1321-Driver-10.shtml
   
 5. Donche-x

  Donche-x Anëtar i Njohur

  Postimet:
  698
  Pëlqimet:
  4
  Pikë nga trofetë:
  38
 6. alberTi-KTN

  alberTi-KTN Anëtar Aktiv

  Postimet:
  131
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  0
  Ateher Haver merre ket program edhe ban Scan ne Kompjuter edhe ti qet krjet drverat se nuk i ki, edhe donwalod me ket program edhe instalon ok, mu me ka kry shum pun ky.

  Donwaldo:
  Code:
  http://www.driverscanner.com/driver_detective/
   
 7. VaLoN

  VaLoN Co-Founder Staff Member Administrator

  Postimet:
  841
  Pëlqimet:
  347
  Pikë nga trofetë:
  208
 8. Donche-x

  Donche-x Anëtar i Njohur

  Postimet:
  698
  Pëlqimet:
  4
  Pikë nga trofetë:
  38

Shpërndaje faqen

Loading...