1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Kerkoj Drivera.

Tema tek 'Drivera' e hapur nga 3nerGie., 14 Shkurt 2010.

 1. 3nerGie.

  3nerGie. Anëtar

  Postimet:
  4
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  0
  Kerkoj Drivera per Netopia 3300 .. a kish mujt najkush me mi gjet urgjentisht:$.
   
 2. ski11z

  ski11z Anëtar Fillestar

  Postimet:
  77
  Pëlqimet:
  25
  Pikë nga trofetë:
  18
  A e ke provu kete.
  Code:
   http://www.netopia.com/support/hardware/downloads/3342_driver_pc.html
  dhe

  download Driver:
  Code:
  http://www.netopia.com/equipment/drivers/3342_wiz.ZIP
   
 3. cRu3l.b0y

  cRu3l.b0y Anëtar i Njohur

  Postimet:
  900
  Pëlqimet:
  1
  Pikë nga trofetë:
  0
  Pasi informacione te duhura nuk na jape, te preferoj te vizitosh kete faqen:

  Code:
  http://www.netopia.com/support/hardware/3300.html
  Dhe te zgjedhesh Serine/Nr./e gjerat tjera qe kerkohen dhe ne fund do gjejsh dhe driverin per te shkarkuar
   

Shpërndaje faqen

Loading...