1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Kerkoj Driver

Tema tek 'Drivera' e hapur nga DaNZeL, 6 Prill 2010.

 1. DaNZeL

  DaNZeL Anëtar Fillestar

  Postimet:
  66
  Pëlqimet:
  1
  Pikë nga trofetë:
  8
  Kam formatuar laptopin time "Soni VAIO pcg-6q1L " dhe nuk po mundem te gjej driver te kameres ne qofte se mundet ndokush te me gjej do tja shpreblej disi :)

  Thanks
   
 2. valdetshala

  valdetshala Anëtar i Njohur

  Postimet:
  583
  Pëlqimet:
  1
  Pikë nga trofetë:
  38
 3. cRu3l.b0y

  cRu3l.b0y Anëtar i Njohur

  Postimet:
  900
  Pëlqimet:
  1
  Pikë nga trofetë:
  0
  Pershendetje !

  Code:
  http://support.vaio.sony.eu/computing/vaio/downloads/updates/index.aspx?l=en_en
  Zgjidh kategorine dhe modelin, dhe do dalesh tek faqja e shkarkimit te drajverit.
  Gjith te mirat
   
 4. Real Madrid CR9 - K8

  Real Madrid CR9 - K8 Anëtar

  Postimet:
  2
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  0
  Kerkoj dirverat e Samsung C3050
   

Shpërndaje faqen

Loading...