1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Kerkoj Driver per Za

Tema tek 'Drivera' e hapur nga Nitii, 25 Maj 2010.

Statusi i temës:
Temë e mbyllur. Nuk mund të postoni.
 1. Nitii

  Nitii Anëtar

  Postimet:
  4
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  1
  [​IMG]

  Kerkoj driver Juster AC-691N , qisine i kom edhe nuk po muj me gjet driverin e tyne edhe i kom provu plot programe driver update etj po nuk po bon zani apet si apet
   
 2. valdetshala

  valdetshala Anëtar i Njohur

  Postimet:
  583
  Pëlqimet:
  1
  Pikë nga trofetë:
  38
  Niti shko ne kete link qe ka postuar i nderuari phannolee dhe lexo me kujdes, besom qe do kuptosh se pari se qka jane driverat e pastaj edhe do i gjesh ne baze te modelit te kompjuterit e jo Zmadhuesve
  qe linku viewtopic.php?f=82&t=532#wrap

  poashtu nese kompjuteri yt gjindet ne postimin qe ka postuar boomi viewtopic.php?f=82&t=970
   
 3. Nitii

  Nitii Anëtar

  Postimet:
  4
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  1
  po audio driver ni *** hardware a qka esht ajo.
   
 4. thuglife1

  thuglife1 Anëtar

  Postimet:
  15
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  6
  Po ty nuk tvyn drivera per kto degjojse, po tvyn drivera per hardware, dmth ajo mund te jete kshtu diqka se spe di ti tash cfare e ki bash, provoje me programin Driver Genius Professional Edition, merre veq emrin e hardware edhe postoje ktu emrin e sakt, edhe besoj se do te ndihmojm pastaj.

  [​IMG]
   
 5. Mr.aSstraS

  Mr.aSstraS Anëtar Fillestar

  Postimet:
  77
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  0
  nese mundesh te na saktesosh emrin e hardverit te zerit mire kishe bo e nese smunesh ateher mundesisht me na dhan emrin e pllakes edhe numrin serik

  qe me mujt mett ndihmu t'pershedeess ;-)
   
 6. blackc(00)de

  blackc(00)de Anëtar Aktiv

  Postimet:
  494
  Pëlqimet:
  4
  Pikë nga trofetë:
  38
  o Vllazni Mbyllne Temen Closed se Shok e kam e Kish Kry Punen Moti

  m`tha Le ta Bojn Closed ... se e Njo mir ket Nitin ??

  Mund Ta Mbyllni Temen ajt Klm ... ?
   
 7. valdetshala

  valdetshala Anëtar i Njohur

  Postimet:
  583
  Pëlqimet:
  1
  Pikë nga trofetë:
  38
  !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 28 maj !
   
 8. cRu3l.b0y

  cRu3l.b0y Anëtar i Njohur

  Postimet:
  900
  Pëlqimet:
  1
  Pikë nga trofetë:
  0
  blackcoode, te lutem mos rihap tema te vjetra nuk ishte nevoja askush nuk e shifte, megjitate

  TEME E MBYLLUR
   
Statusi i temës:
Temë e mbyllur. Nuk mund të postoni.

Shpërndaje faqen

Loading...