1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Kerkoj Driver PeeR Za !! Flm shum kush Dinn !!!

Tema tek 'Drivera' e hapur nga blackc(00)de, 4 Qershor 2010.

Statusi i temës:
Temë e mbyllur. Nuk mund të postoni.
 1. blackc(00)de

  blackc(00)de Anëtar Aktiv

  Postimet:
  494
  Pëlqimet:
  4
  Pikë nga trofetë:
  38
  Kerkoj Drivera Per za !!!

  Kompjuteri e ka emrin

  DeLuX

  Modeli M863 !

  sdi i kam ba Update krejt apeT spom ban Zani

  me Plot Programe !! Kur po Shkoj tani Aty My Computer Manage device manager Realtek Ac`97 Audio po e boj Update Driver qe qysh po ma qeeT [​IMG] po mushet Deri ne mes edhe qeTa ma qet :arrow: :arrow:
   
 2. IceWell

  IceWell Anëtar Fillestar

  Postimet:
  70
  Pëlqimet:
  1
  Pikë nga trofetë:
  8
 3. blackc(00)de

  blackc(00)de Anëtar Aktiv

  Postimet:
  494
  Pëlqimet:
  4
  Pikë nga trofetë:
  38
  Flm njeri Po si kish kjo Fajet Per Driver !~ :roll: :roll:
   
 4. BiTiMoBiLe

  BiTiMoBiLe Anëtar Aktiv

  Postimet:
  220
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  16
 5. IceWell

  IceWell Anëtar Fillestar

  Postimet:
  70
  Pëlqimet:
  1
  Pikë nga trofetë:
  8


  po si ka fajet po cd qe ke provu me install sja ka jap krejt filet qe i ka lyp ky menage qata ok nejsee. :p
   
 6. blackc(00)de

  blackc(00)de Anëtar Aktiv

  Postimet:
  494
  Pëlqimet:
  4
  Pikë nga trofetë:
  38
  Mund te MbyLLeet Tema se e kam Ndreq ! ;) ;)
   
Statusi i temës:
Temë e mbyllur. Nuk mund të postoni.

Shpërndaje faqen

Loading...