1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Kerkoj Domain + host te cfardollojshem.

Tema tek 'Ueb Hosting dhe Domaine' e hapur nga Relax, 10 Qershor 2018.

 1. Relax

  Relax Anëtar Fillestar

  Postimet:
  50
  Pëlqimet:
  6
  Pikë nga trofetë:
  23
  A ka najkush qe ka naj domain dhe mundet me ma jap ja dij per nder dhe kur tvjen koha ja shperblej.
   
 2. Nardiunik

  Nardiunik Anëtar Aktiv

  Postimet:
  106
  Pëlqimet:
  14
  Pikë nga trofetë:
  18
 3. DardanDaci

  DardanDaci Anëtar Aktiv

  Postimet:
  458
  Pëlqimet:
  231
  Pikë nga trofetë:
  53

Shpërndaje faqen

Loading...