1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Kerkoj Dizajner website

Tema tek 'Lajme nga itShqip' e hapur nga Denisp98, 23 Korrik 2019.

 1. Denisp98

  Denisp98 Anëtar

  Postimet:
  5
  Pëlqimet:
  2
  Pikë nga trofetë:
  3
  Kam nje biznes online dhe desha ta kompletoj me nje website per me shume info kontaktoni.
   
  rubinelezi9 pëlqen postimin.
 2. Mr darki

  Mr darki Anëtar Aktiv

  Postimet:
  162
  Pëlqimet:
  65
  Pikë nga trofetë:
  28
  pershendetje mund 'tju ndihmojme: klik

  ose me dergo nje PM me te gjitha detajet.
   

Shpërndaje faqen

Loading...