1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

{Kerkoj} Dizajn

Tema tek 'Kërko Dizajne' e hapur nga Liridoni, 8 Maj 2010.

 1. Liridoni

  Liridoni Anëtar Legjendë

  Postimet:
  1,576
  Pëlqimet:
  156
  Pikë nga trofetë:
  93
  Kerkoj dizajn si te KHG Veq aty ku shkrun KHG ju e boni KFG Pastaj me posht qe eshte Kosova Hacker Group Ju bone Kosova Force Group
  e aty posht qe jan emrat e KHG-S ju i shkruni:LiriDoni.,EnnsaR!,Ejssi.!

  Krejt formen e khg-s veq emrat ja nderroni
  Fontin qasi lenja si osht te khg Flm shum

  Respektt
   
 2. Liridoni

  Liridoni Anëtar Legjendë

  Postimet:
  1,576
  Pëlqimet:
  156
  Pikë nga trofetë:
  93
  a mundeni me ma ba a jo
   
 3. R1M1

  R1M1 Anëtar

  Postimet:
  41
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  0
  KHG kuesh ka shume designe per cilin ke fjalen nuk t epremtoj por nese kam kohe do shikoj tungi klm ju
   
 4. Liridoni

  Liridoni Anëtar Legjendë

  Postimet:
  1,576
  Pëlqimet:
  156
  Pikë nga trofetë:
  93
 5. Liridoni

  Liridoni Anëtar Legjendë

  Postimet:
  1,576
  Pëlqimet:
  156
  Pikë nga trofetë:
  93
  a mundeni me ma ba qe sa jom tu prit
   
 6. Shpetimi

  Shpetimi Anëtar Fillestar

  Postimet:
  56
  Pëlqimet:
  4
  Pikë nga trofetë:
  8
  Valla bre haver ki me prit nja 10 vjet, se njesoj si kjo sta ban kerkush....
   
 7. Liridoni

  Liridoni Anëtar Legjendë

  Postimet:
  1,576
  Pëlqimet:
  156
  Pikë nga trofetë:
  93
  Mir e ki kush munet me ba de te bon o njerz
   
 8. R1M1

  R1M1 Anëtar

  Postimet:
  41
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  0
  tungi LiriDoni ja ku ke designin qe kerkove nuk kisha kohe te kry me heret po nuk e kom bo bash bash ashtu se si ti don nuk me premton koha fare pershendetje per ju normal so mire mi morre designet e huja dhe me vendos emerin tende me gjithe at uroj suksese dhe qdo te mire

  R1M1

  e vendosa ne hotfile me erdhi me shpejt tungi klm ju ja linku me posht


  http://hotfile.com/dl/42747414/8784d69/KFG.jpg.html
   

Shpërndaje faqen

Loading...