1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Kerkoj disa VPS per te bler

Tema tek 'Ndihmë rreth rrjetave' e hapur nga Relax, 15 Shkurt 2020.

 1. Relax

  Relax Anëtar Fillestar

  Postimet:
  52
  Pëlqimet:
  7
  Pikë nga trofetë:
  23
  Kerkoj disa VPS per te bler qe kan rrjet te shpejt pasi qe me vyn per shkarkim dhe uploadim te gjerave qe mos ti kryej punet me shpejt dhe per aryse tjera Kush mundet mem ndihmu rreth ksaj le tum shenon ne pm
   
 2. ﴾.﴿

  ﴾.﴿ Anëtar Legjendë

  Postimet:
  3,449
  Pëlqimet:
  1,017
  Pikë nga trofetë:
  243
  DardanDaci pëlqen postimin.

Shpërndaje faqen

Loading...