1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Kerkoj dike te me ndihmoj me web

Tema tek 'Bashkëpunime dhe Partneritete' e hapur nga Visii, 24 Tetor 2015.

?

SI ju duket www.ballshi.tk

 1. Mir

  100.0%
 2. Keq

  0 vote(s)
  0.0%
 3. Hajt Mo

  0 vote(s)
  0.0%
 1. Visii

  Visii Anëtar Fillestar

  Postimet:
  83
  Pëlqimet:
  1
  Pikë nga trofetë:
  23
  Prsh te gjithve. A ka ndonje qe te me japi nji mendim,cfar ti shtoj ose ti heq ktij blogu www.ballshi.blogspot.com Dhe ja vlen po te punish ne te. Te dali nji portal serioz.Flm
   
 2. RexhepS

  RexhepS Anëtar me Përvoj

  Postimet:
  1,423
  Pëlqimet:
  406
  Pikë nga trofetë:
  163
  Shum paske punu ne te suksese
   
  Visii pëlqen postimin.
 3. Visii

  Visii Anëtar Fillestar

  Postimet:
  83
  Pëlqimet:
  1
  Pikë nga trofetë:
  23
 4. RexhepS

  RexhepS Anëtar me Përvoj

  Postimet:
  1,423
  Pëlqimet:
  406
  Pikë nga trofetë:
  163
  Shume mire te dyt amo njerin me pa qen Anglisht edhe me mir se kishe pas mundsi me lidh me Adsense
   
 5. ilsnezir

  ilsnezir Anëtar Aktiv

  Postimet:
  204
  Pëlqimet:
  6
  Pikë nga trofetë:
  18
  lidhi me domain .com dhe jan ok vec t duhet t
  postosh

  Sent from my UniverseTap using Tapatalk
   
 6. Cyb3R-Gh0sT/

  Cyb3R-Gh0sT/ Anëtar Aktiv

  Postimet:
  341
  Pëlqimet:
  67
  Pikë nga trofetë:
  38
  Pune e mire po do ishte me mire te kaloje ne wordpress.
  Suksese
   
 7. SerialCode

  SerialCode Anëtar i Njohur

  Postimet:
  513
  Pëlqimet:
  17
  Pikë nga trofetë:
  38
  1. Gjeja e pare me e rendesishmja eshte qe mos ndalo se postuari lajme vetem vazhdo dhe mos ndalo sepse gjerat tjera dalngadale do vin ne vendin e vet.
  2. Ka shume persona (njeri prej tyre jom edhe une) jane qe pelqejn shume te punojm me blogger per arsye te ndryshme, por ne qofte se ti deshiron qe ky portal te behet edhe me serioz te kisha propozuar te kalosh ne wordpress sepse te jep mundesin qe te krijosh nje website sa me serioz.
   
 8. Visii

  Visii Anëtar Fillestar

  Postimet:
  83
  Pëlqimet:
  1
  Pikë nga trofetë:
  23
  Film.kam koh qe e kam Len pas fore.por kam akoma pune per te Ber.tek menuja dhe gjera te tjera.sapo te perfundoj,do e kthej me .al Por a ja vlen te punosh me bloger.a ka sukses.flm
   
 9. SerialCode

  SerialCode Anëtar i Njohur

  Postimet:
  513
  Pëlqimet:
  17
  Pikë nga trofetë:
  38
  Nuk eshte qe nuk ke sukses me blogger por ne qoftese e ben dallimin mes Wordpress Site dhe Blogger Site athere arrin ta kuptosh se Wordpress eshte me i avansuar ne krijimin e portaleve, ndersa blogger eshte i mire por me i thjesht zakonisht perdoret vetem per arsye vetanake jo me shume.
   

Shpërndaje faqen

Loading...