1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Pyetje Kerkoj dike qe din te beje video me adobe after effects! [Pagese Modeste]

Tema tek 'Audio dhe Video produksion' e hapur nga icylove, 14 Janar 2017.

 1. icylove

  icylove Anëtar Aktiv

  Postimet:
  181
  Pëlqimet:
  16
  Pikë nga trofetë:
  18
  Sic e ceka ne kryeteme kerkoj dike qe mundet te me te realizoje disa video te thjeshta.

  Duhet te jet njeri kreativ dhe ti beje bukur.

  Kush di te punoj me adobe after effects te me
  Kontaktoje ne pm dhe do ju tregoj disa shembuj dhe pagesen.

  Faleminderit!


  Sent from my iPhone using Tapatalk
   
 2. iboanonymous

  iboanonymous Anëtar i Njohur

  Postimet:
  544
  Pëlqimet:
  116
  Pikë nga trofetë:
  88
  Di me perdor goxha mir sony vegas , nese ato effekte behen me sv me dergo pm.
   
 3. icylove

  icylove Anëtar Aktiv

  Postimet:
  181
  Pëlqimet:
  16
  Pikë nga trofetë:
  18
  Jo flm


  Sent from my iPhone using Tapatalk
   
 4. ﴾.﴿

  ﴾.﴿ Anëtar Legjendë

  Postimet:
  3,218
  Pëlqimet:
  925
  Pikë nga trofetë:
  243
  c'rëndësi ka me se i punon ?


  rëndësi ka video e përfunduar, po të pëlqeu e mban , përndryshe next...
   
 5. icylove

  icylove Anëtar Aktiv

  Postimet:
  181
  Pëlqimet:
  16
  Pikë nga trofetë:
  18
  Ok Next...


  Sent from my iPhone using Tapatalk
   

Shpërndaje faqen

Loading...