1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Kerkoj designer nga logo ne vektor

Tema tek '2D & 3D' e hapur nga DarKr0x, 25 Qershor 2019.

 1. DarKr0x

  DarKr0x Anëtar Legjendë

  Postimet:
  3,429
  Pëlqimet:
  1,067
  Pikë nga trofetë:
  358
  Pershendetje,
  me duhet te kthej nje logo ne vektor. Kush punon mire te me shkruaje dhe flasim dhe per pagesen.
   
  wolf_mc12 pëlqen postimin.
 2. sppoozy

  sppoozy Anëtar Aktiv

  Postimet:
  262
  Pëlqimet:
  15
  Pikë nga trofetë:
  28
  shkruaj privat :D
   

Shpërndaje faqen

Loading...