1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Kerkoj designer, bashkepunim

Tema tek '2D & 3D' e hapur nga DarKr0x, 22 Mars 2019.

 1. DarKr0x

  DarKr0x Anëtar Legjendë

  Postimet:
  3,564
  Pëlqimet:
  1,290
  Pikë nga trofetë:
  358
  Pershendetje,
  Kerkoj designer per nje bashkepunim afat gjate. Te jete i afte te perdori mire photoshop dhe ilustratorin.
  Per me shume me kontaktoni ne pm dhe flasim per detajet.
   
 2. selim canar

  selim canar Anëtar Aktiv

  Postimet:
  145
  Pëlqimet:
  22
  Pikë nga trofetë:
  33
  Vendi sa orë beher fjalë dhe çfarë fushe
   

Shpërndaje faqen

Loading...