1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Kerkoj designer 2d 3d

Tema tek 'Kërko Dizajne' e hapur nga Tiranalb, 29 Shkurt 2016.

 1. Tiranalb

  Tiranalb Anëtar Fillestar

  Postimet:
  99
  Pëlqimet:
  25
  Pikë nga trofetë:
  33
  Kerkoj designer 2d dhe 3d per te bere video 3-4 minuta me duhen per youtube
   

Shpërndaje faqen

Loading...