1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

[Kerkoj] Design

Tema tek 'Kërkesat e Plotësuara' e hapur nga BlackNighT., 23 Shkurt 2012.

 1. BlackNighT.

  BlackNighT. Anëtar Fillestar

  Postimet:
  72
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  0
  Lloji i dizajnit :signature
  Madhësia e dizajnit :Ju e dini
  Ngjyrat e dizajnit :Red Black
  text : BlackNighT
  Transparente :oops:
   
 2. SerialCode

  SerialCode Anëtar i Njohur

  Postimet:
  513
  Pëlqimet:
  17
  Pikë nga trofetë:
  38
  [​IMG]
  Ja Ku e Ke !!!!!
  Nese Te Kom Ndihmu Sado Pak +Rep
   
 3. BlackNighT.

  BlackNighT. Anëtar Fillestar

  Postimet:
  72
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  0
  Mir edhe pse ke mujt shkronjat pak mat mdhaja sidoqoft faleminderit +rep
   
 4. MaJk.

  MaJk. Anëtar i Njohur

  Postimet:
  577
  Pëlqimet:
  102
  Pikë nga trofetë:
  78


  Qe ku i 2 modele ;) ( Transparente 2t)

  1.[​IMG]
  2.[​IMG]
   
  netw0rk-killer pëlqen postimin.

Shpërndaje faqen

Loading...