1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Kerkoj Design me te fort se ky !

Tema tek 'Kërko Dizajne' e hapur nga AVM Digital, 7 Prill 2017.

Statusi i temës:
Temë e mbyllur. Nuk mund të postoni.
 1. AVM Digital

  AVM Digital Anëtar Aktiv

  Postimet:
  481
  Pëlqimet:
  239
  Pikë nga trofetë:
  53
  Pershendetje jam ne kerkim te 1 dizajni me te fort se ky pasi spo mduket teper i fort [​IMG]
  Profli + Cover Kush ka mundesi ! Faleminderit Krejtve
   
 2. sp0nTeX

  sp0nTeX Anëtar Legjendë

  Postimet:
  1,516
  Pëlqimet:
  390
  Pikë nga trofetë:
  138
  Mu pom me pelqen shum ideja e thjesht shum e mir veq t'kisha shygjeru me ndryshu fontin e sloganit posht edhe pjesen AL
   
  AVM Digital pëlqen postimin.
 3. AVM Digital

  AVM Digital Anëtar Aktiv

  Postimet:
  481
  Pëlqimet:
  239
  Pikë nga trofetë:
  53
  Me sugjero naj font ?
   
 4. valongfx

  valongfx Anëtar

  Postimet:
  2
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  16
  THE BOLD FONT
   
 5. F.Ndrecaj

  F.Ndrecaj Anëtar Aktiv

  Postimet:
  287
  Pëlqimet:
  117
  Pikë nga trofetë:
  68
  n'2017 u bo ky post boss.
   
  miraxh pëlqen postimin.
 6. valongfx

  valongfx Anëtar

  Postimet:
  2
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  16
  ;)Se pasna kqyr hiq hahahah G , nejse
   
Statusi i temës:
Temë e mbyllur. Nuk mund të postoni.

Shpërndaje faqen

Loading...