1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Kerkoj Cover per facebook

Tema tek 'Kërkesat e Plotësuara' e hapur nga -f0rGivE., 29 Dhjetor 2013.

Statusi i temës:
Temë e mbyllur. Nuk mund të postoni.
 1. -f0rGivE.

  -f0rGivE. Anëtar me Përvoj

  Postimet:
  1,206
  Pëlqimet:
  130
  Pikë nga trofetë:
  93
  Djem e kom ni kerkes per ni Cover per Facebook

  Text: Mërgim 'iZnoGouD' Dibrani
  Text2: facebook.com/BloodyMergim

  Ngjyrat edhe fontin pershtatni qysh ju te doni veq me kan professionale dizajni :)
   
 2. Vividesign

  Vividesign Anëtar

  Postimet:
  2
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  1
  Pershendetje do doja t'iu ndihmoja me kerkesen tuaj nese ende nuk e keni bere coverin
   
 3. -f0rGivE.

  -f0rGivE. Anëtar me Përvoj

  Postimet:
  1,206
  Pëlqimet:
  130
  Pikë nga trofetë:
  93
  Jo kerkesa nuk me eshte plotsuar ende, nese ka mundsi do ishte shum mire veq te jet design i mire dhe jo amator se ashtu me duhet mua !

  #Faleminderit !
   
 4. ValonMehmeti

  ValonMehmeti Anëtar Aktiv

  Postimet:
  292
  Pëlqimet:
  171
  Pikë nga trofetë:
  53
 5. -f0rGivE.

  -f0rGivE. Anëtar me Përvoj

  Postimet:
  1,206
  Pëlqimet:
  130
  Pikë nga trofetë:
  93
  Shum flm Valon, veq kualitetin te kishe mujt me permirsu se shum katastrof po del ne cover :S
   
 6. -f0rGivE.

  -f0rGivE. Anëtar me Përvoj

  Postimet:
  1,206
  Pëlqimet:
  130
  Pikë nga trofetë:
  93
  Qe qfar kualiteti t'dobt po ma qet se di psee :eek:

  [​IMG]
   
 7. albforum

  albforum Anëtar

  Postimet:
  33
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  6
  -f0rGivE. kualitet i mir osht edhe qen ne fb kuaiteti i mir doket se nuk osht hiq
   
 8. -f0rGivE.

  -f0rGivE. Anëtar me Përvoj

  Postimet:
  1,206
  Pëlqimet:
  130
  Pikë nga trofetë:
  93
  A po e vereni tek pjesa e tekstit 'iZnoGouD' qysh ka ndryshu krejt prej kualitetit, si me pas naj splat brush permas :S edhe mu po ma merr menja krejt per arsye se nuk i ka permasat 851x315 sa duhet me kan per cover.
   
 9. ValonMehmeti

  ValonMehmeti Anëtar Aktiv

  Postimet:
  292
  Pëlqimet:
  171
  Pikë nga trofetë:
  53
  Muna me ta bo edhe me permasat 851x315 po une vet kom pas deshir 2000x750 pershkak tKualitetit ma te mir ama prap po thom ta boj edhe me permasa tFacebookut ndoshta permirsohet.

  ps. te ajo pjesa qe po del kualiteti i dobt osht per shkak se e kom qit 1 soft brush si lloj drite.
   
 10. ValonMehmeti

  ValonMehmeti Anëtar Aktiv

  Postimet:
  292
  Pëlqimet:
  171
  Pikë nga trofetë:
  53
  [​IMG]

  [​IMG]
   
  -f0rGivE. dhe drini-17# pëlqejnë postimin.
 11. drini-17#

  drini-17# Anëtari i muajit III

  Postimet:
  732
  Pëlqimet:
  121
  Pikë nga trofetë:
  88
  Tung, shumë bukur po doket, por një vrejtje te vogël ne vend te " e " e ka kërkuar " ë " me duket

  - Por sidoqoft, shumë mirë po doket :)


  - Pershëndetje/
   
 12. -f0rGivE.

  -f0rGivE. Anëtar me Përvoj

  Postimet:
  1,206
  Pëlqimet:
  130
  Pikë nga trofetë:
  93
  Eh flm shum, ValonMehmeti ta di shum per nder per ket cover !
  drini-17# bro ska problem se edhe me "e" bon tash e kom bo emrin me "e" ne fb bash mire qe ma paska bo pa "ë" si me pas dite :p
   
 13. -f0rGivE.

  -f0rGivE. Anëtar me Përvoj

  Postimet:
  1,206
  Pëlqimet:
  130
  Pikë nga trofetë:
  93
  PS: nese ki mundsi me ma qu PSD ne PM mire kishe bo.. :) :)
   
 14. ValonMehmeti

  ValonMehmeti Anëtar Aktiv

  Postimet:
  292
  Pëlqimet:
  171
  Pikë nga trofetë:
  53
  AAAHAHHAH shkronjen ë nuk ja kom qit per arsye se fonti nuk e kishte te integruar po pasana bo mir,

  qe PSD: http://www.sendspace.com/file/9s9zql


  STAFI MUNDENI ME MBYLL TEMEN!
   
Statusi i temës:
Temë e mbyllur. Nuk mund të postoni.

Shpërndaje faqen

Loading...