1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Kerkoj bleres te Bitcoin

Tema tek 'Bitcoin' e hapur nga Bes Berisha, 11 Nëntor 2017.

Statusi i temës:
Temë e mbyllur. Nuk mund të postoni.
 1. Bes Berisha

  Bes Berisha Anëtar

  Postimet:
  23
  Pëlqimet:
  3
  Pikë nga trofetë:
  3
  Pershendetje a ka dikush ketu apo a njihni dikon qe blen btc me provizion te ulet per vlera me te medha, kohe pas kohe do kem btc per shitje, pra jam i interesuar per nje bashkpunim jo vetem per nje here.
   
 2. albert1

  albert1 Anëtar Aktiv

  Postimet:
  452
  Pëlqimet:
  90
  Pikë nga trofetë:
  28
 3. Shade45

  Shade45 Anëtar Aktiv

  Postimet:
  191
  Pëlqimet:
  40
  Pikë nga trofetë:
  38
  Zyklon për herë të fundit ishte: 1 Prill 2017
  sbesoj qe merret ende me kete pune
   
 4. Selim Baruti

  Selim Baruti Anëtar me Përvoj

  Postimet:
  1,375
  Pëlqimet:
  257
  Pikë nga trofetë:
  128
  Fatkeqesisht anetari qe po permendni eshte I arrestuar.
   
 5. Zyklon

  Zyklon Bitcoiner

  Postimet:
  3,500
  Pëlqimet:
  344
  Pikë nga trofetë:
  253
  Pse genjen?
   
  Universal, Koraab, emimer dhe 3 anëtarë tjerë pëlqejnë postimin.
 6. DarKr0x

  DarKr0x Anëtar Legjendë

  Postimet:
  3,453
  Pëlqimet:
  1,081
  Pikë nga trofetë:
  358
  Me shkruaj ne pm ndoshta arrijme dicka.
   
 7. Avioni

  Avioni Anëtar Aktiv

  Postimet:
  119
  Pëlqimet:
  37
  Pikë nga trofetë:
  28
  Nuk e kuptoj pse shpifin.
   
 8. Selim Baruti

  Selim Baruti Anëtar me Përvoj

  Postimet:
  1,375
  Pëlqimet:
  257
  Pikë nga trofetë:
  128
  Me behet qefi qe qenke liruar.
   
  Last edited: 11 Nëntor 2017
 9. Selim Baruti

  Selim Baruti Anëtar me Përvoj

  Postimet:
  1,375
  Pëlqimet:
  257
  Pikë nga trofetë:
  128
  Meqe po shpif dhe ti paske shume informacione, pyete njehere anetarin pse nuk eshte me ne staf?
   
 10. M.L

  M.L Anëtar i Njohur

  Postimet:
  788
  Pëlqimet:
  113
  Pikë nga trofetë:
  73
  Per cfar arsye eshte i arrestuar ?
   
 11. Selim Baruti

  Selim Baruti Anëtar me Përvoj

  Postimet:
  1,375
  Pëlqimet:
  257
  Pikë nga trofetë:
  128
  Mesa po shoh tani duhet thene "ka qene" dhe jo "eshte".Nese ka deshire ta shpjegon vete anetari.
   
 12. M.L

  M.L Anëtar i Njohur

  Postimet:
  788
  Pëlqimet:
  113
  Pikë nga trofetë:
  73
  Ndoshta edhe eshte i arrestuar dhe e ka hap dikush llogarine e tij un nuk di, por deshta me dit per qka, neyse kerkoj falje qe po perzihem.
   
 13. Zyklon

  Zyklon Bitcoiner

  Postimet:
  3,500
  Pëlqimet:
  344
  Pikë nga trofetë:
  253
  Postova vetem qe te mos shpifet pa pasur informacion te sakte, shume shpifje nga shume antare kam pa dhe thash te kyqem dhe te them qe kur te vie koha dhe do te kthehem dhe te sqaroj, mirepo thjesht mos flisni pa informacion te sakte, do te sqarohem vete kur te vjen momenti.

  /Zyklon
   
  DarKr0x pëlqen postimin.
 14. Blerim R.

  Blerim R. Anëtar Legjendë Staff Member IT Staff

  Postimet:
  7,256
  Pëlqimet:
  1,266
  Pikë nga trofetë:
  358
  Tema mbyllet per dy arsye:
  1. Nuk i ke plotesuar kriteret per te blere apo shitur ndonje gje ne forumin Itshqip (arsyeja kryesore)
  2. Tema ka marre kahje tjeter.
   
Statusi i temës:
Temë e mbyllur. Nuk mund të postoni.

Shpërndaje faqen

Loading...